Indie - MMO - RPG - OnLine v prohlížeči, herní projekt jménem BUKKAKU, který je neustále v pohybu a zatím je ve fázi základního vývoje, proto budeme rádi, když nás podpoříte tím, že nám dáte like, budete sdílet nebo odebírat kanály. Každou chvíli budeme přinášet novinky ohledně vývoje projektu a dalších věcí. Uvítáme rovněž jakoukoliv zpětnou odezvu. Ve hře chystáme prvky z různých částí světa. Velký důraz klademe na populární styl zvaný Kawaii, který bude ve hře proložen prvkami horroru a mexickýmy styly. Herní projekt, který se v součastnosti vytváří bude zasazen do “problematiky” asijský kontinentů se špetkou mexika.

Grafická technika/styl nového projektu je ve větší míře v čistých vektorových linkách a zkosených hexa čar. Půjde tedy hlavně o různé krystalické, trojůhelníkové a především ostré hrany se zaoblenými tvary. Design ve křivkách umožnuje obrovské množství nápadů na zpracování. Je to velice blízko k technice způsobu skládání origami, která je taky jedna z hlavních myšlenek konceptu. Působí také na principu složení, složitosti a krásy.
Do budoucna se hra ponese v duchu Polygon artu (zatím to bude ploché). Více o projektu na oficiálních sociálních profilech a blogu.


“Hra samotná je nádherná. Kombinuje styl ostrých origami s jasnými barvami Mexického nádechu. Vypadá, jako kdyby měl Día de los Muertos (Den smrti) dítě s papírovým pokémonem.”

geek.com

"Ke hře samotné: Bylo řečeno, že se odehrává někde v Asii a vypadá, jako nějaký druh bojové hry sledující postavu, kterou tvůrce popsal, jako “Pokémonského samuraje se zbaněmi a kouzly.” Vypadá to, že se snaží zdůraznit oboje jak roztomilou, tak děsivou stránku postavy, jelikož vypadají rozkošně, ale zárověň smrtonosně - ve hře jsou také dekapitace s krví stříkající všude."

siliconera.com

Jedním z hlavních stavebních pilířů je samotná postava, se kterou se budete po světě pohybovat. Mělo by v ní být trochu samurajských a mexických prvků bojovníka. Dávám důraz na asijskou krajinu a roztomilá stvoření, která vznikla v různých anime produktech. Grafický vizuál by na Vás měl příjemně dýchnout svěžím vánkem Japonska a úderným Tokyo stylem po evropsku. Koncept je založen na roztomilosti a zároveň lehce na temnotě s horrorovými prvky.
Takový trochu samurajský Pokémon se zbraněmi a kouzli.
Hodně se snažím vdechnout nejen roztomilý prvek, ale i tu děsivější stránku vaší budoucí postavy, kterou si budete moct upravovat podle sebe. Některé postavy budou podobnější broukům a hmyzu, jiné zase roztomilím zvířatům jako třeba sovy a kočky. Budete moct vytvořit a editovat si svoji postavu s unikátní maskou. Více o projektu na oficiálních socialních profilech a blogu.

Tak jako i u ostatních projektů je i pro Bukkaku důležitá komunita.
A jelikož se jedná o propojení uživatelů, tak se musí budovat co
nejdříve.

Vstupte a připojte se k Bukkaku komunitě.

Budete moci propojit svoji postavu s jeho herním světem. A nejen to,
budete moci proniknout i do tohoto unikátního japonsko/mexického
stylu, kde se bude postupem času hromadit plno zajímavostí.

Pokud Vás tento projekt oslovil, tak ho můžete prostřednictvím
našich kanálů a profilů sledovat.

new game harakiry
go to harakiry